DRZWI ZEWNĘTRZNE

Drzwi płytowe to konstrukcje o nowoczesnym wzornictwie. Bardzo jednolite o dużej grubości. Wykończone włoska sklejką o grubości 9 mm. Świetnie nadają się do nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Ich konstrukcja umożliwia stosowanie pochwytu zamiast klasycznych klamek. Drzwi płytowe charakteryzują się podwyższonymi parametrami izolującymi i termicznymi.

Drzwi  ramowe to konstrukcje na ogól klasyczne. Znajdują zastosowanie w ponadczasowych, stonowanych projektach domów. Budzą zaufanie i są podstawowym rodzajem drzwi zewnętrznych w mieszkaniach i domach. Solidna rama, wykończenie z włoskiej sklejki w połączeniu z ponadczasowym wzornictwem dają poczucie bezpieczeństwa i domowego ciepła.

Drzwi niestandardowe to unikalna możliwość, nie tylko wypełnienia każdej wielkości otworu drzwiowego od bardzo wąskich po wysokie i szerokie. To także unikalna możliwość zaprojektowania drzwi od podstaw lub w oparciu o dostępne modele. Ilość naświetleń, nad drzwiami i obok drzwi, kolor wykończenia a nawet podział skrzydeł – wszystko można dowolnie zestawić. Przykłady drzwi niestandardowych to tylko wybrane opcje. Możemy produkować je w oparciu o wszystkie modele drzwi zewnętrznych, płytowych i ramowych poprzez zmianę szerokości, przeszkleń, naświetleń bocznych i górnych oraz podziałów skrzydeł. Jeśli pragniesz aby Twoje drzwi wejściowe były unikalne – nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zrealizowali Twoje marzenia. Zostań projektantem swoich drzwi.